logo
فیس بان
021-22495302
Menu ورود کاربران / ثبت نام
درباره ما

پایگاه اینترنتی فیس بان در تاریخ اسفند 1396 در جهت بهبود سطح کیفی بازارآرایشی و بهداشتی  شروع به کارنمود. این پایگاه با هدف دسترسی آسان و فروش محصولات با کیفیت از کشورها و برند های معتبر دنیا و قرار دادن لوازم آرایشی و بهداشتی با نازلترین قیمت کار خود را آغاز کرد.

توسعه و فروش محصولات کیفیت بالای ایرانی در راستای حمایت از تولید داخلی توانسته تاکنون نظر تولید کننده های داخلی آرایشی و بهداشتی  که مرتبط با کرم های تخصصی  از قبیل ضد آفتاب ضد چروک مرطوب کننده شامپو را به خود جلب نماید.

یکی دیگر از نکات قوت پایگاه اینترنتی فیس بان حضور تیم متخصص در کنار تامین کنندگان باسابقه در بازار است که به سبب وجود این تیم قوی محصولات باکیفیت در اختیار مصرف کننده قرار خواهد گرفت.

مشتریان فیس بان  می توانند با تماس تلفنی و یا از طریق پست الکترونیکی با گروه مشاوره فیس بان تماس گرفته و سوالات و مشکلات تخصصی خود را مطرح نمایند  و گروه فنی فیس بان با افتخار و بدون منت به سوالات پاسخ خواهد داد.

تیم مشاوره و تامین کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی  با سابقه ی حداقل ۱۸ ساله ی خود می توانند تکیه گاه معتبری برای خریداران لوازم آرایشی و بهداشتی در هر کجای ایران باشد

فیس بان  مرسولات مشتریان را در اسرع وقت و به نحوی که خریدار در هنگام خرید انتخاب کرده ارسال میکند.

کلیه ی محصولات فیس بان آنهایی که تولید خارج از کشور می باشد از مبادی قانونی وارد شده و فیس بان  کالای خود را از واردکنندگانی که از مدعیان این حوزه می باشند تهیه می کنند.

صاحب امتیار فیس بان  جناب آقایوحید رضا گلزار بوده و به هیچ وجه فیس بان  مربوط به شخص حقوقی نمی باشد.صفحه مناسب چاپ